Firma Lodart powstała w 1991 roku jako dystrybutor lodów. Z biegiem lat stopniowo poszerzaliśmy gamę oferowanych produktów a także konsekwentnie budowaliśmy swoją pozycje rynkową.

Wieloletnia współpraca ojca i syna – Zygmunta i Artura Lewandowskich zaowocowała stworzeniem firmy, która łączy w sobie doświadczenie i rzetelność z nowoczesnością i elastycznością.

Dzisiaj firma posiada szerokie kontakty handlowe, wyspecjalizowana kadrę oraz rozbudowaną sieć logistyczną, które pozwalają nam świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Oferowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych dostawców zarówno z Polski jak i z zagranicy, dzięki czemu możemy zaoferować swoim klientom produkty najwyższej jakości.

Obecnie szeroki asortyment produktów oferowanych przez Lodart zawiera m.in. lody oraz różnego rodzaju mrożonki m.in. ryby, owoce i warzywa czy mrożonki gastronomiczne. Ponadto w ofercie firmy znajduje się cały wachlarz produktów niemrożonych m.in. dodatków do gastronomii – sosy, przyprawy, oliwy, produkty suche a także produkty w puszkach i opakowania jednorazowe.

Wiemy, jak sprostać oczekiwaniom naszych klientów i potrafimy szybko reagować na ich potrzeby. Chętnie podejmujemy wyzwania i na prośbę klientów sprowadzamy produkty, których nie ma w standardowej ofercie.

Swoją pozycję rynkową zawdzięczamy ciągłemu rozwojowi i dbaniu o zadowolenie klientów każdego dnia, od ponad 20 lat.
Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Lodart i nawiązania współpracy.

Artur Lewandowski
właściciel

 

Współpracujemy z :

 

 

 

Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Lodart Artur Lewandowski sp.j.,  występujące na stronie internetowej www.lodart.pl należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.